Wyświetl pojedynczy post
kakai
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.06.2009, 20:34. Ogl.Meczów WIsły
Czy doczekamy sie kiedys aby LIGA POLSKA była transmitowana na TVP albo TVN.Tak apropo czy wogule EKSTRAKLASA za rok będzie transmitowana na Cyfrowym Polsacie?Bo chcę ogladac Wisle w wysokej jakosci a nie mam Cyfry+ a na necie nie za specjalnie ogladac w wysokej jakosci chyba ze znacie jakies stronki płante lub nie z dobrą jakoscią i bez zacinania sie to prosze o odpowiedz...Pozdrawiam ONLY WISLA TSSS!