|
Owszem, pamiętam nawet jak z Legią w okno ukuł, ale...mówimy o nim jako niby przyszłym naszym zawodniku.
A ja osobiście, ni chuja nie chciałbym gracza, który jest łasy na pieniądze. Jakoś wstręt mam do takich, i za takiego uważam Sikore, po jego wywiadach.
Są gusta i guściki oczywiście, ale przytaczanie - "jakie bramki ładował z dystansu" nie wiem czy ma się do tego jaką aktualnie prezentuje formę. Jakby nie było, Stanko Śvitlica pięknych nie strzelał, ale strzelał dużo.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|