Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3188
Stary 24.06.2009, 20:05
Owszem, pamiętam nawet jak z Legią w okno ukuł, ale...mówimy o nim jako niby przyszłym naszym zawodniku.
A ja osobiście, ni chuja nie chciałbym gracza, który jest łasy na pieniądze. Jakoś wstręt mam do takich, i za takiego uważam Sikore, po jego wywiadach.
Są gusta i guściki oczywiście, ale przytaczanie - "jakie bramki ładował z dystansu" nie wiem czy ma się do tego jaką aktualnie prezentuje formę. Jakby nie było, Stanko Śvitlica pięknych nie strzelał, ale strzelał dużo.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując