Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11725
Stary 24.06.2009, 19:58
marcinugorek napisał(a):Wyświetl post
sory ze pytam ale tyle jest stron tematu ze nie weim kiedy otwiera sie okienko transferowe

i pytanie do kiedy składa się liste graczy ktrózy będa grali w el.LM

zgóry dzięki za odpoweidż i sory za lekki off top
1 lipca okienko sie otwiera

LM ? napewno na pierwsze rundy jest już jakoś w lipcu, a następnie albo ostatniego sierpnią bądz 1 września, zgłoszenie do rozgrywek grupowych.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując