Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 24.06.2009, 19:20
Sorky za posta pod postem.

Nie wiem czemu, gdy mam zagrać mecz zawiesza mi się gra - czy może być to spowodowane zainstalowaniem logopacka? Jeżeli nie to czym może być to spowodowane? Zaznaczam, że do wyboru składu na mecz, gra działa bez zarzutu.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując