|
Mi to wygląda tak. Nikt się w klubie nie spodziewał w pewnym momencie, że Wisła może zdobyć mistrza. Następnie się nie spodziewali, że może być taka kassa do wyciągnięcia takim tanim kosztem(przejście 2 rund).
No i teraz jest tak że znowu zaplanowali transfery pod kątem braku kasy w budżecie transferowym i negocjowali umowy tylko z darmowymi lub "wątpliwymi" talentami.
Teraz już chyba będzie trzeba ten plan doprowadzić do końca. Dlatego, że do eliminacji zostało mało czasu. Transfery trzeba przeprowadzić bo kadra wąska, a ew. krótkie negocjacje z innymi zawodnikami to prawdopodobnie niekorzystna dla klubu umowa.
Prawdopodobnie w przypadku nieudanego okienka transferowego, kozłem ofiarnym zostanie Jacek Bednarz.
Ostatnio edytowane przez Fernando Redondo : 24.06.2009 o godz. 19:23.
|