Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3228
Stary 24.06.2009, 19:06
Dajcie już spokój z tymi zmianami w projekcie. Tu przesunąć, tu dostawić, tu obniżyć, tam podnieść dach i rozbudować... a budowa trwa I nikt nie będzie tego stadionu rozbudowywał za 10-20 lat. Chyba niektórzy żyją w matrixie...

Stadion będzie taki jak zaprojektowano. Jedyne, czego teraz trzeba dopilnować to:
- terminowe i dokładne wykonanie robót,
- odpowiednie zaplanowanie funkcjonalnego urządzenia wnętrz (tam gdzie jeszcze nie jest to zrobione),
- efektowne akcje marketingowe przed pierwszymi meczami na nowym stadionie i odpowiednie zaplanowanie organizacji całego wydarzenia pt. "Mecz Wisły Kraków".

Pewnie każdy z nas miał jakieś uwagi podczas projektowania stadionu. Np. moim zdaniem trzeba było zrezygnować z narożników (i zabudować je jak na Boaviście Porto), a dzięki temu dłuższe trybuny przybliżyć do murawy i podwyższyć o jakieś 7-10 rzędów.

Ale wbijcie sobie do głów: NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY PLANÓW!

Będzie 33 tys., okrąglak, 17 m. od murawy, zadaszenie niepołączone ze sobą, dziury pomiędzy trybunami, przeciętne narożniki.... Ale też dach nieźle chroniący od deszczu, fajna kibicowsko trybuna D, niezła akustyka, sporo miejsca na zapleczu (przynajmniej w dużych trybunach), dobrej jakości catering, efektowny sklep i muzeum, estetyczne toalety, windy, eleganckie pomieszczenia biurowe, skyboxy...
Odpowiedz cytując