Wyświetl pojedynczy post
stasik.s
Junior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Ząb,k Zakopanego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3227
Stary 24.06.2009, 18:12
spinnaker napisał(a):Wyświetl post
Tak jak na nowym Anfield http://stadiony.net/project.php?p=131 The Kop
Wow pierwszy raz widze ten projekt no i robi wrażenie, takiego czegoś to w życiu nie widziałem, odważna wizja.
Odpowiedz cytując