Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
stasik.s
Junior Member
Od: 06.2009
Skąd: Ząb,k Zakopanego
Offline
#
3227
24.06.2009, 18:12
spinnaker
napisał(a):
Tak jak na nowym Anfield
http://stadiony.net/project.php?p=131
The Kop
Wow pierwszy raz widze ten projekt no i robi wrażenie, takiego czegoś to w życiu nie widziałem, odważna wizja.
stasik.s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stasik.s
Znajdź inne posty napisane przez stasik.s