Wyświetl pojedynczy post
Cia
Senior Member
 
Od: 02.2006
Skąd: Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 24.06.2009, 17:21
Może się ktoś wypowiedzieć o kierunkach takich jak: Mechatronika, Elektronika i Telekomunikacja, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn? Jaki jest poziom trudności? Który najbardziej polecacie? (Kierunki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach )
Odpowiedz cytując