Może się ktoś wypowiedzieć o kierunkach takich jak: Mechatronika, Elektronika i Telekomunikacja, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn? Jaki jest poziom trudności? Który najbardziej polecacie? (Kierunki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach

)