Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3183
Stary 24.06.2009, 17:12
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Bardzo chciałbym (myśle ,że większość z was też) ,aby okazało się ,że to Wisła włączyła sie do walki o napastnika reprezentacji Polski....


Pewnie, w końcu jak można nie marzyć o Saganowskim przy Reymonta?
Proponuję jeszcze Vukovića i ponownie dać szansę Svitlicy.
Czy naprawdę to, gdzie grał poprzednio piłkarz nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia?
Dla mnie ma.
Ostatnio edytowane przez MCX : 24.06.2009 o godz. 17:16.
Odpowiedz cytując