matizaq napisał(a):

|
Bardzo chciałbym (myśle ,że większość z was też) ,aby okazało się ,że to Wisła włączyła sie do walki o napastnika reprezentacji Polski....
|
Pewnie, w końcu jak można nie marzyć o Saganowskim przy Reymonta?
Proponuję jeszcze Vukovića i ponownie dać szansę Svitlicy.
Czy naprawdę to, gdzie grał poprzednio piłkarz nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia?
Dla mnie ma.