Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 24.06.2009, 17:01
Ja nie wiem czy pasuje do tego tematu pytanie, ale możecie mi powiedzieć która seria ER leci teraz na Polsacie (17.50) ? To ten "zaginiony" 9 sezon ? Bo nadaj żyją Ci co zdązyli już zginąć w ostatnich odcinkach, rąk nimają Ci co zdążyli dostać proteze (i zginąć )

Czy to początek 10 jest ? (któregochyba nie widziałam od początku)

Z góry dzięki za ogarnięcie ;-)
Odpowiedz cytując