|
Tak się mówi, że na kierunki z deficytem przyjmują wszystkich ale to nie prawda (przynajmniej w zeszłym roku).
Nawet na te najmniej popularne kierunki trzeba mieć jakąś tam określoną ilość punktów, a mając mniej nie jesteś nawet dopuszczony do rekrutacji.
Ten próg to zazwyczaj jest bardzo mało, ale mając np WOS na kierunku gdzie go nie biorą, ma się 0, a kasy za rekrutacje nie zwrócą.
|