Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 24.06.2009, 16:47
Tak się mówi, że na kierunki z deficytem przyjmują wszystkich ale to nie prawda (przynajmniej w zeszłym roku).

Nawet na te najmniej popularne kierunki trzeba mieć jakąś tam określoną ilość punktów, a mając mniej nie jesteś nawet dopuszczony do rekrutacji.

Ten próg to zazwyczaj jest bardzo mało, ale mając np WOS na kierunku gdzie go nie biorą, ma się 0, a kasy za rekrutacje nie zwrócą.
Odpowiedz cytując