Cytat:
|
A wie ktoś gdzie mozna sie dostac z WOSem podstawowym?
|
Na fizykę. Na każdą polską politechnikę. ;-)
A jakie studia Cię interesują? Na polibudach są niedobory, ale nie wiem, czy interesują Cię kierunki techniczne, skoro zdawałeś WOS. Myślę, że na PK, na Wydziale Mechanicznym, na transport się dostaniesz.
A jeśli chodzi o studia humanistyczne, to nic Ci nie powiem. Ale tam podobno jest dużo chętnych i trzeba mieć dobrze zdaną maturę.
Możesz iść również na zaoczne. Tam na pewno będą wolne miejsca.