Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 24.06.2009, 16:40
Cytat:
A wie ktoś gdzie mozna sie dostac z WOSem podstawowym?
Na fizykę. Na każdą polską politechnikę. ;-)

A jakie studia Cię interesują? Na polibudach są niedobory, ale nie wiem, czy interesują Cię kierunki techniczne, skoro zdawałeś WOS. Myślę, że na PK, na Wydziale Mechanicznym, na transport się dostaniesz.
A jeśli chodzi o studia humanistyczne, to nic Ci nie powiem. Ale tam podobno jest dużo chętnych i trzeba mieć dobrze zdaną maturę.

Możesz iść również na zaoczne. Tam na pewno będą wolne miejsca.
Odpowiedz cytując