Wyświetl pojedynczy post
kuba126
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 24.06.2009, 16:21
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Woda ma ogromne znaczenie przy produkcji piwa.
Ale jak kolego KUBA126 napisal kiedys wazenie piwa bylo sztuka a teraz masowka. Byle wiecej byle taniej i to znacznie odbija sie na smaku jak i potem na bolacej glowie.

I napewno pamieta takiego prezesa Mieczyslaw Mietla to za jego czasow Okocim byl najlepszy bo i pracowali odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Jak Carlsberg przeja browar wprowadzil swoich ludzi i jest jak jest


IRIVER najgorsze jest cieple piwo i zimne kobiety, cieplego browara do ust nie wezme
Kolego skąd znasz tą sytuacje?
Podpisuje się pod tym nogami i rękami.
Teraz jak widze po Twym podpisie pod nickiem nie ma Cie w Polsce, to dodam ze jest coraz gorzej, niestety...a kiedyś takie dobre piwko było...:(
Odpowiedz cytując