Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11719
Stary 24.06.2009, 15:31
jova napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie chcesz powiedzieć co pozwala Ci stwierdzić, że transfermarkt to poważna strona, na której udzielają się menadżerowie, to chyba nie pogniewasz się, że stwierdzę, że Ci nie wierzę i wciąż uważam tą stronkę za piłkarską Wikipedię.
Zawodnik, którego wtedy wrzuciłem do Wisły był w składzie tylko z 2 dni. Wybrałem jakiś kompletnie abstrakcyjny, bardzo drogi transfer. Szczegółów niestety już nie pamiętam. Wisła szybko zdementowała informacje o zainteresowaniu tamtym zawodnikiem.
Oczywiście Twoje prawo mi nie wierzyć. Niemniej swoje wiem, empirycznie się o tym przekonałem i swojego zdania co do tej strony nie zmienię.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując