|
Woda ma ogromne znaczenie przy produkcji piwa.
Ale jak kolego KUBA126 napisal kiedys wazenie piwa bylo sztuka a teraz masowka. Byle wiecej byle taniej i to znacznie odbija sie na smaku jak i potem na bolacej glowie.
I napewno pamieta takiego prezesa Mieczyslaw Mietla to za jego czasow Okocim byl najlepszy bo i pracowali odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Jak Carlsberg przeja browar wprowadzil swoich ludzi i jest jak jest
IRIVER najgorsze jest cieple piwo i zimne kobiety, cieplego browara do ust nie wezme
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 24.06.2009 o godz. 15:32.
 ,
|