Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 24.06.2009, 14:45
A pamieta ktos takie Niemieckie piwo FAXe w litrowej puszce, to bylo piwo. Takiej goryczki zadne nie ma, porownywalne jest GROLSH w zielonej butelce z tym metalowym zamknieciem ale to nie to samo choc tez dobre.
,
Odpowiedz cytując