Florentino Perez napisał(a):
|
Jak wygląda sprawa z Riberym? Pertraktacje są w końcowej fazie. Doszliśmy do porozumienia w sprawie odstępnego, które wyniesie 55 milionów euro.
|
widać Florek bardzo chce wydać 300 mln w jeden miesiąc
http://sport.onet.pl/74327.2,1248703...wiadomosc.html