Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 24.06.2009, 14:17
Florentino Perez napisał(a):
Jak wygląda sprawa z Riberym? Pertraktacje są w końcowej fazie. Doszliśmy do porozumienia w sprawie odstępnego, które wyniesie 55 milionów euro.
widać Florek bardzo chce wydać 300 mln w jeden miesiąc

http://sport.onet.pl/74327.2,1248703...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując