Zwierze napisał(a):

Bez obrazy ale czy ty człowieku się dobrze czujesz? Byś się nie ośmieszał i nie wypisywał takich debilizmów. Ja się nie urodziłem w Krakowie i dobrze wiem czym są Błonia...
Nie mogę zrozumieć jak można takie brednie pisać. Jedź sobie do Warszawy czy innej wiochy i siedz sobie w supermarkecie albo nie wiem gdzie a nie pisz głupot proszę. Ludzie litości!
P.S. Aż strach pomyśleć co by się teraz działo na błoniach przez takich "fachowców" jak ty
|
Dokładnie. |^|
po pierwsze, po ch*uja nam 3 stadiony w obrębie 800m


po drugie, gdzie tu wyjść z psem na spacer czy z rodziną itp.
po trzecie, Błonia niosą korzyści finansowe, np. koncerty na nich organizowane, i inne imprezy masowe
po czwarte
pysio, kawiarni i innych lokali w Krakowie jest mase.
to tak na poczekaniu bez żadnych rozmyśleń..
tylę
