Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3216
Stary 24.06.2009, 14:02
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Bez obrazy ale czy ty człowieku się dobrze czujesz? Byś się nie ośmieszał i nie wypisywał takich debilizmów. Ja się nie urodziłem w Krakowie i dobrze wiem czym są Błonia...
Nie mogę zrozumieć jak można takie brednie pisać. Jedź sobie do Warszawy czy innej wiochy i siedz sobie w supermarkecie albo nie wiem gdzie a nie pisz głupot proszę. Ludzie litości!

P.S. Aż strach pomyśleć co by się teraz działo na błoniach przez takich "fachowców" jak ty
Dokładnie. |^|

po pierwsze, po ch*uja nam 3 stadiony w obrębie 800m
po drugie, gdzie tu wyjść z psem na spacer czy z rodziną itp.
po trzecie, Błonia niosą korzyści finansowe, np. koncerty na nich organizowane, i inne imprezy masowe
po czwarte pysio, kawiarni i innych lokali w Krakowie jest mase.
to tak na poczekaniu bez żadnych rozmyśleń..

tylę
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 24.06.2009 o godz. 14:06.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując