|
Budowa stadionu, jak i czegokolwiek na błoniah to czysta głupota i dobrze że nikt się na to nie zgodzi. Tak odnośnie budowy czegokolwiek na błoniach, tak jak ktoś wspomniał błonia są wpisane do rejestru zabytków, ostatni klub Nadwiślanka i Juwenia chciały odremontować swoje budynki i wybudować małe hoteliki i restauracje na swoim terenie, co spotkało się oprotestowaniem przez prawie wszystkie możliwe instytucje, na czele z konserwatorem zabytków, który w tej sytuacji ma prawo "veta" tak jak w przypadku budowy oświetlenie na Hutnika, czy ciągnącej się sprawy szkieletora. Tak dla informacji na terenie tych dwóch klubów nie może powstać nic wyższego niż 4 metry.
|