|
Wybijcie sobie z głowy, że coś będzie budowane na błoniach!! Może jeszcze parking pod Wawelem niech zrobią. Kraków posiada inwestycje nastawione nie tylko pod piłkę nożną, trzeba też o tym pomyśleć.
ps. Błonia są wpisane jako zabytek od 2000r bodajże..
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 24.06.2009 o godz. 13:30.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!
|