Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11713
Stary 24.06.2009, 13:17
Zim zum, zanim cos napiszesz puknij sie w leb dwukrotnie. Sikora nawet jesli tam nic nie gral i tak bylby jednym z najlepszych napastnikow naszej Ligi. Brozek - Sikora w ataku za nimi Grgula - strach pomyslec ile bramek by padalo przy naszej taktyce prostopadlych pilek....

Edit: Co nie zmienia faktu ze to tylko spekulacje poki co.
Odpowiedz cytując