|
Zim zum, zanim cos napiszesz puknij sie w leb dwukrotnie. Sikora nawet jesli tam nic nie gral i tak bylby jednym z najlepszych napastnikow naszej Ligi. Brozek - Sikora w ataku za nimi Grgula - strach pomyslec ile bramek by padalo przy naszej taktyce prostopadlych pilek....
Edit: Co nie zmienia faktu ze to tylko spekulacje poki co.
|