Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11711
Stary 24.06.2009, 12:27
http://wislaportal.pl/news.php?id=15530
Od razu chciałbym powiedzieć wszystkim, że to bzdura. Jak zwykle w wykonaniu PS.
Nie ma szans aby podstawowy bramkarz dwukrotnego mistrza Belgii, przeszedł do nas, ponieważ nie mamy mu nic więcej do zaoferowania. Ani pieniędzy, ani poziomu sportowego, ani warunkow treningowych. Skoro nie chciał przedłużyć kontraktu ze Standardem, to znaczy, że chce przejść do silniejszej ligi. Pójście do polskiej byłoby krokiem w tył. Dlatego zanim ktokolwiek zacznie przymierzać tego piłkarza do naszej drużyny, analizować jego mecze, oglądać wideo. Chciałbym aby od razu potraktowano tą informacje jako bzdurę.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując