Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
białogwiezdny maniak
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
1275
24.06.2009, 11:38
kwasiur
napisał(a):
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5982
wg mnie do zamknięcia
wg mnie jak nie masz nic do powiedzenia na drazliwy ale prawdzimy temat to siedz dalej pod miotłą
białogwiezdny maniak
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez białogwiezdny maniak