Wyświetl pojedynczy post
białogwiezdny maniak
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1275
Stary 24.06.2009, 11:38
kwasiur napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5982 wg mnie do zamknięcia
wg mnie jak nie masz nic do powiedzenia na drazliwy ale prawdzimy temat to siedz dalej pod miotłą
Odpowiedz cytując