Wszyscy wiemy,że Sikora to był dobry zawodnik. Nie wiadomo jednak jak jest teraz. Po tych nieudanych perypetiach zagranicznych ,większosć piłkarzy wracająca do polskiej ligi gra tak jakby z nich "powietrze uszło". (np.Matusiak) Są oczywiście wyjątki (np.Ślusarski,Mila) dlatego trzeba by było Adriana przetestować. Czy gracz o takiej renomie (jak na polskie warunki) zgodziłby sie na testy? Sprawa dyskusyjna. Dodatkowym atutem jest to,że zna go bardzo dobrze nasz trener....
Co do Saganowskiego :
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Sa...l?ticaid=1843c
Ciekawe co Pan Marek rozumie pod przymiotnikiem "fajny". Chodzi mu o ofertę atrakcyjną finansowo, zaskakującą ? A może chodzi o aspekt sportowy ? Bardzo chciałbym (myśle ,że większość z was też) ,aby okazało się ,że to Wisła włączyła sie do walki o napastnika reprezentacji Polski..... W końcu 100-200tys euro, to nie jest kwota przekraczająca nasze możliwości.Można wręcz powiedzieć ,że to niesamowita okazja. Inna sprawa to oczywiście indywidualne oczekiwania finansowe piłkarza.....