Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11703
Stary 24.06.2009, 10:49
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem tylko jedno.. nasza polityka transferowa to jeden wielki śmiech. Mogę się założyć ze wszystkimi tutaj, że żaden Bozok do nas nie przyjdzie.
Ty nazywasz się kibicem wisły? Ciesz się z tego co jest... Wisła jest mistrzem i nawet jeśli coś się nie udaje to prawdziwy kibic jest ze swoim zespołem całym sercem...Transfery i tak będą a jeśli w nie nie wierzysz to wypier....j z tego forum bo żal mi patrzeć na Twój nick. Pozdr. dla prawdziwych kibiców...
Odpowiedz cytując