ciacho napisał(a):

|
Ja wiem tylko jedno.. nasza polityka transferowa to jeden wielki śmiech. Mogę się założyć ze wszystkimi tutaj, że żaden Bozok do nas nie przyjdzie.
|
Ty nazywasz się kibicem wisły? Ciesz się z tego co jest... Wisła jest mistrzem i nawet jeśli coś się nie udaje to prawdziwy kibic jest ze swoim zespołem całym sercem...Transfery i tak będą a jeśli w nie nie wierzysz to wypier....j z tego forum bo żal mi patrzeć na Twój nick. Pozdr. dla prawdziwych kibiców...