Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#566
Stary 24.06.2009, 09:59
skeba napisał(a):Wyświetl post
POwiedzcie mi, kiedy będzie w tv ten program co go realizuja anglicy. Ci co byli na meczu Wisly z Legią ?
Bracia Brozkowie mieli się w nim wypowiadac ?
tswitos napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=Obm4tnucboo tu macie ten filmik co ci z zagranicy krecili dla Trans World Sport jak bylo to skasujcie
Czytać, czytać i jeszcze raz...
P.S. W sumie napisałeś w TV
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując