Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11700
Stary 24.06.2009, 09:56
Ja wiem tylko jedno.. nasza polityka transferowa to jeden wielki śmiech. Mogę się założyć ze wszystkimi tutaj, że żaden Bozok do nas nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując