|
Do otwarcia okienka transferowego pozostalo kilka dni.
Do tego czasu bedzie porzadek w tym temacie.
Dokladnie 24 osoby na chwile obecna opuszczaja z dniem 1.07. ten temat i to forum.
Ten wpis bedzie sie pojawial cyklicznie, co strone.
Pozdro Jarki Kolakowskie.
|