Wyświetl pojedynczy post
goly78
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 24.06.2009, 09:37
NIema co panikować . Wisła słabiej grała na wyjazdach bo ktoś sie "mocno starał" przed własną publicznością . Teraz obie drużyny będą grać na wyjazdach . Wiec zobaczymy ..............
Wisła Kraków