Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
goly78
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków
Offline
#
444
24.06.2009, 09:37
NIema co panikować . Wisła słabiej grała na wyjazdach bo ktoś sie "mocno starał" przed własną publicznością . Teraz obie drużyny będą grać na wyjazdach . Wiec zobaczymy ..............
Wisła Kraków
goly78
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goly78
Znajdź inne posty napisane przez goly78