rafalek napisał(a):

|
Chociaż jak się okaże, że faktycznie dziś podpiszemy Bożoka, Carlinhosa i może jeszcze kogoś, to odwołam to...
|
Raczej nie bo Bożok wyjechał do domu i najwcześniej wróci we czwartek tak piszą przynajmniej tutaj
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...a_telefon.html