Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11689
Stary 24.06.2009, 07:46
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ciekawe. Albo to chwyt marketingowy

Nie...na pewno sobie jaja robili...widać, bo nawet uśmieszek wstawili...

Chociaż jak się okaże, że faktycznie dziś podpiszemy Bożoka, Carlinhosa i może jeszcze kogoś, to odwołam to...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując