Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3200
Stary 24.06.2009, 05:58
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jezu ,mam to samo uczucie,Highbury bylo niesamowite ,ludzie mieli pilkarzy na wyciagniecie reki....co tu duzo pisac The Emirates jest kosmiczne ,ale jakos brak tego "ducha "

Ja sie ciesze ze Wisla bedzie miala taki stadion,moze nie wyglada jak te nowe co teraz buduje 90% klubow ,ale bedzie swietna akustyka i wyglad Angielski(osobiscie przepadam za tym stylem),wiec drugie Stamford Bridge nam sie buduje z czego sie ciesze

Panowie ...odnosnie hignbury mam dokladnie takie samo uczucie . Wszystko piekne i jasne, klimat angielski ja to rozumiem . To jest TO! Pilkarze na wyciagniecie reki cztery trybuny zamiast stadionu w kolko bardziej kojarzacego mi sie ze stadionem lekkoatletycznym- to sie absolutnie wszystko zgadza. Ale kuzwa nam sie nie zgadza te pieprzone 17 metrow od murawy i to ze nasz stadion bedzie troche wygladal tak jakby ktos bawil sie w ukladanie klockow i czesc mial LEGO a czesc DUPLO niby ta sama firma produkuje a jednak pasuje to do siebie jak ....
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując