Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
atbb
Member
Od: 11.2005
Skąd: K.W./Kraków
Offline
#
9112
24.06.2009, 00:45
nie wiem czy normalne ale też tak mam
atbb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do atbb
Znajdź inne posty napisane przez atbb