|
Ja się obecnie wciągnąłem w House'a. Czeka na mnie (po sesji) świeżutki nowy sezon - 24. No i mialem nadzieje oglądać Wyspę Harpera, ale przegapiłem II odcinek, a akurat jak sobie ustawiłem nagrywanie to była burza i się g... nagrało x.X
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|