|
Kiedys juz tu pisano o Sikorze .
Tez uwazam ze mozna by zrobic pod niego podchody,w Hiszpani gral niewiele,wiec niewaidomo jak u niego z forma itd.trzeba by goscia sprawdzic.
Ale jak go kojarze jak wyprzedzil z 3 naszych,pognał pol boiska i jego Groclin zlał nam skóre (chyba ze 4;0 u nas!!,),to warto by sie o niego postarac.
|