Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3178
Stary 23.06.2009, 22:47
Kiedys juz tu pisano o Sikorze .

Tez uwazam ze mozna by zrobic pod niego podchody,w Hiszpani gral niewiele,wiec niewaidomo jak u niego z forma itd.trzeba by goscia sprawdzic.

Ale jak go kojarze jak wyprzedzil z 3 naszych,pognał pol boiska i jego Groclin zlał nam skóre (chyba ze 4;0 u nas!!,),to warto by sie o niego postarac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując