Wyświetl pojedynczy post
przemmach
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9110
Stary 23.06.2009, 22:46
ok, dzieki za pomoc (przegrałem)
Gdybym dostawał pieniądze za moją miłość do Wisły, byłbym milionerem
Odpowiedz cytując