Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
przemmach
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków Wola Duchacka
Offline
#
9110
23.06.2009, 22:46
ok, dzieki za pomoc (przegrałem)
Gdybym dostawał pieniądze za moją miłość do Wisły, byłbym milionerem
przemmach
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemmach
Znajdź inne posty napisane przez przemmach