|
U mnie jeszcze głupsze, ale też idzie o zakład: Była taka akcja, że jakiś nożownik podźgał kilku studentów na sylwestrze w akademiku, bodaj gdzieś na AGH, i jest pytanie, czy był to sylwester 2007/08, czy 2008/09?
Gdybym dostawał pieniądze za moją miłość do Wisły, byłbym milionerem
|