Wyświetl pojedynczy post
przemmach
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9106
Stary 23.06.2009, 22:24
U mnie jeszcze głupsze, ale też idzie o zakład: Była taka akcja, że jakiś nożownik podźgał kilku studentów na sylwestrze w akademiku, bodaj gdzieś na AGH, i jest pytanie, czy był to sylwester 2007/08, czy 2008/09?
Gdybym dostawał pieniądze za moją miłość do Wisły, byłbym milionerem
Odpowiedz cytując