No,ale juz nie wylapuj tego Prober,bo nie o to chodzi w wypowiedzi Prouda...
Co do Highbury to jak dla mnie ten stadion byl zawsze taki "swojski ",czulo sie ze to miejsce ma dusze

Ich nowy stadion,taki moloch postawiony na potrzeby ludzi.
Mam nadzieje,ze nasz stadion bedzie wlasnie taki jak Highbury,moze nie najwiekszy,nie najpiekniejszy,ale nasz

Jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma.Nie ma co narzekac.