Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3195
Stary 23.06.2009, 22:20
No,ale juz nie wylapuj tego Prober,bo nie o to chodzi w wypowiedzi Prouda...
Co do Highbury to jak dla mnie ten stadion byl zawsze taki "swojski ",czulo sie ze to miejsce ma dusze Ich nowy stadion,taki moloch postawiony na potrzeby ludzi.
Mam nadzieje,ze nasz stadion bedzie wlasnie taki jak Highbury,moze nie najwiekszy,nie najpiekniejszy,ale nasz
Jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma.Nie ma co narzekac.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując