Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3194
Stary 23.06.2009, 22:20
Proud popieram! stadion musi być wyjątkowy, my taki będziemy mieli i z tego trzeba się cieszyć ! Płacze i płacze na forum a pomyśleć,że gdyby nie Cupiał bylibyśmy sportowo i organizacyjnie na poziomie Polonii Bytom! Doceńcie wkońcu to, że robimy mega krok w przód tym stadionem ! Wogóle obecne pokolenie to tylko "nie ma transferów, stadion za mały, brudne krzesełka, zupa za słona"! Mam nadzieję,że nigdy nie będziemy musieć oglądać naszej drużyny w walce o utrzymanie bo chyba 3/4 forum by się zapłakało na śmierć ! STADION BęDZIEMY MIELI PIęKNY I TRZEBA SIęTYLKO CIESZYć!!!
Odpowiedz cytując