|
Proud popieram! stadion musi być wyjątkowy, my taki będziemy mieli i z tego trzeba się cieszyć ! Płacze i płacze na forum a pomyśleć,że gdyby nie Cupiał bylibyśmy sportowo i organizacyjnie na poziomie Polonii Bytom! Doceńcie wkońcu to, że robimy mega krok w przód tym stadionem ! Wogóle obecne pokolenie to tylko "nie ma transferów, stadion za mały, brudne krzesełka, zupa za słona"! Mam nadzieję,że nigdy nie będziemy musieć oglądać naszej drużyny w walce o utrzymanie bo chyba 3/4 forum by się zapłakało na śmierć ! STADION BęDZIEMY MIELI PIęKNY I TRZEBA SIęTYLKO CIESZYć!!!
|