Proud napisał(a):

|
Dlatego mi się stadion Wisły bardzo podoba. Bedzie charakterystyczny, oryginalny, nawet ten okrąglak będzie powodował że po 5min transmisji każdy bedzie wiedział że mecz jest na R22.
|
Nie bardzo, bo kamery TV będą na trybunie zachodniej i okrąglaka za bardzo nie będzie widać...