Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#890
Stary 23.06.2009, 22:04
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
gra ktos w pes09 online przez Hamachi i Pesmagazine?
jct wbijac na hamak:
nazwa sieci: pes09 Krakow
hasło: pes

a tu jest INFO jak grac jakby ktos byl zainteresowany: http://forum.pesleague.pl/index.php?topic=45068.0

jakby ktoś chciał zagrać to jestem teraz
Odpowiedz cytując