Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline
#
890
23.06.2009, 22:04
Robbie92
napisał(a):
gra ktos w pes09 online przez Hamachi i Pesmagazine?
jct wbijac na hamak:
nazwa sieci: pes09 Krakow
hasło: pes
a tu jest INFO jak grac jakby ktos byl zainteresowany:
http://forum.pesleague.pl/index.php?topic=45068.0
jakby ktoś chciał zagrać to jestem teraz
Breaking Bad
Młyniu_Miechów
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Młyniu_Miechów
Odwiedź stronę domową użytkownika Młyniu_Miechów!
Znajdź inne posty napisane przez Młyniu_Miechów