Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3191
Stary 23.06.2009, 21:21
Jeśli już o gustach to też mi się Allianz Arena nie podoba, w ogóle nie podobają mi się oponki, o wiele bardziej przemawia za mną właśnie taki styl angielski. Nasz stadion mi się podoba, oczywiście że mógł być ładniejszy, widziałem setki ładniejszych projektów od naszego, ale nie narzekam, będziemy mieć nowoczesny, pojemny stadion
Odpowiedz cytując