matti123 napisał(a):

|
Ciekawe też dlaczego Wisła chce aż 5-letniego kontraktu, czyżby on był tak ogromnym talentem? Wydaje mi się że to są wiadomości wyssane z palca.
|
Już od wielu, wielu lat Wisła slynie z podpisywania umów na długie lata . Niektórzy może jeszcze pamiętaja że Piotr i Paweł Brożkowie podpisali kiedys kontrakt na... 10 lat . Niedługo potem uefa zabroniła podpisywania umów dłuższych niż 5-letnie .
Za każdego zawodnika za którego Wisła musi zapłacić coś wiecej niż worek gruszek , życzy sobie kontraktu 5-letniego . Jest to jak najbardziej oczywiste i uzasadnione .