Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11675
Stary 23.06.2009, 21:19
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe też dlaczego Wisła chce aż 5-letniego kontraktu, czyżby on był tak ogromnym talentem? Wydaje mi się że to są wiadomości wyssane z palca.
Już od wielu, wielu lat Wisła slynie z podpisywania umów na długie lata . Niektórzy może jeszcze pamiętaja że Piotr i Paweł Brożkowie podpisali kiedys kontrakt na... 10 lat . Niedługo potem uefa zabroniła podpisywania umów dłuższych niż 5-letnie .

Za każdego zawodnika za którego Wisła musi zapłacić coś wiecej niż worek gruszek , życzy sobie kontraktu 5-letniego . Jest to jak najbardziej oczywiste i uzasadnione .
Odpowiedz cytując