Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3190
Stary 23.06.2009, 21:13
stawski napisał(a):Wyświetl post
Nie, no sorry, jak Allianz Arena Ci sięnie podoba, to nie mam pytań Ja nie jestem żadnym autorytetem, ale nie możesz być ślepym i głuchym na SETKI postów, które o projekcie delikatnie mówiąc nie wypowiadają się pozytywnie. Ja się cieszę że stadion będzie ale projekt jest: primo brzydki jak dupa słonia, secundo za mały (nie wiele, ale jednak za mały), tertio ZA DROGI I ZA DŁUGO ROBIONY!!!! (przypomnę że zaczął przebudowę niejaki pan Voigt - pamięta ktoś
to,że ktoś uważa alianz za ładny,to ja też muszę?dziwne.nie lubię takich stadionów i już. mam takie prawo.wolę "kwadraciaki".przeciez nie wymagam od nikogo by też tak uważał,a Ty zdaje sie chcesz bym "włażąc między wrony krakał jak i one".co do setki postów,chcę zauważyć że są też osoby które ciepło wypowiadają się o stadionie.
tez sie cieszę,że stadion będzie ale projekt primo nie podoba się Tobie,a nie że jest brzydki,secundo za mały(możliwe),tertio inne są duzo droższe,choć nie twoerdzę,ze nasz jest tani(ale nasz oprócz funkcji stadionowych będzie miał te różne baseny i inne cuda-pomijam fakt jak to jest wykonane),a co do tego że za długo trwa,to powinniśmy sie cieszyć.w końcu jakby go budowano szybko to wg pierwszej wersji miałby zaledwie 21,5 tyś.i wtedy cieszylibysmy się że mamy najnowocześneijszy stadion w polsce.szczęściem w nieszczęściu jest to że nie było całościowego projektu stadionu odrazui że początkowo budowa sie ślimaczyła.
a wracając do wtglądu naszego stadionu.nie zapominajmy,że ten wygląd w dużym stopniu determinowała pierwsza wybudowana trybuna.późneij reszta musiała być do tego dostosowana.
Ostatnio edytowane przez picasso : 23.06.2009 o godz. 21:16.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując