Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
Od: 12.2008
Offline
#
11673
23.06.2009, 21:11
Eleusis
napisał(a):
Drugiego Beto- ale takiego który potrafi strzelać bramki i strzelać celnie, a także nieźle grać głową. A Beto takich umiejętnośći niestety nie pokazał.
Pożyjemy zobaczymy.
Skrzat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skrzat
Znajdź inne posty napisane przez Skrzat