Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3187
Stary 23.06.2009, 20:59
Nie, no sorry, jak Allianz Arena Ci sięnie podoba, to nie mam pytań Ja nie jestem żadnym autorytetem, ale nie możesz być ślepym i głuchym na SETKI postów, które o projekcie delikatnie mówiąc nie wypowiadają się pozytywnie. Ja się cieszę że stadion będzie ale projekt jest: primo brzydki jak dupa słonia, secundo za mały (nie wiele, ale jednak za mały), tertio ZA DROGI I ZA DŁUGO ROBIONY!!!! (przypomnę że zaczął przebudowę niejaki pan Voigt - pamięta ktoś
Odpowiedz cytując