Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11670
Stary 23.06.2009, 20:52
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego tak długo trwa finalizowanie transferów? Niby testy, niby dopracowanie szczegółów kontraktu (w wypadku Bozoka długość umowy). Skoro jednak prezes Wilczek mówił o początku tygodnia, to środa chyba może być ostatnim dniem, który (o ile) może być tak nazwanym. Jeśli jednak nie, to, wg informacji Sport.pl, Bozok ma się zjawić dopiero w czwartek w Krakowie, pod warunkiem, że zatelefonują do niego. Jeżeli nie dojdzie do podpisania kontraktów jutro, to w czwartek i piątek musi być jakiś przełom i wydaję mi się, że umowy podpisze więcej niż tylko dwóch piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 23.06.2009 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując