|
Ja mam takie pytanko, dajmy na to że zapisuje się 1 lipca, chodzę na zajęcia, ale 7 lipca wyjeżdżam na dwa tygodnie. Mogę nie uczęszczac na zajęcia przez dwa tygodnie, a później nadal chodzic, czy jak się zapisuję to muszę byc na kazdym wyznaczonym spotkaniu?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|