Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#871
Stary 23.06.2009, 20:50
Ja mam takie pytanko, dajmy na to że zapisuje się 1 lipca, chodzę na zajęcia, ale 7 lipca wyjeżdżam na dwa tygodnie. Mogę nie uczęszczac na zajęcia przez dwa tygodnie, a później nadal chodzic, czy jak się zapisuję to muszę byc na kazdym wyznaczonym spotkaniu?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując