Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3175
Stary 23.06.2009, 20:47
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że szkopuł w tym, iż jemu jednak bliżej do Legii ... :
Żaden argument : To już nie te czasy, kiedy piłkarze czuli przywiązanie do barw klubowych i jakiś sentymnet. Oczywiście zdarzają się wyjątki ,ale większość pójdzie tam gdzie wiecej zapłacą. Nie chcę tutaj obrażać Pana Marka bo szanuje go jako piłkarza i człowieka ,ale myśle ,że on postąpi dokładnie tak samo....
Reasumując : Jeżeli przebilibyśmy oferty innych klubów ,które sie interesują tym piłkarzem ( a zapewne nie jest to wyłącznie Legia) to mielibyśmy nowego napastnika ! Ale czy nas na to stać ? Odpowiedzcie sobie sami .....

Czyżby Pan Bednarz obrał kierunek pierwszoligowy ? Wysoki napastnik ?

http://www.90minut.pl/news/95/news95...i-z-Floty.html
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując