Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
Od: 12.2008
Offline
#
11667
23.06.2009, 20:46
Skorża:
Kolejnym celem ma być pozyskanie wysokiego napastnika. - Na tę pozycję potrzebuję zawodnika, który potrafi się zastawić, ustawić tyłem do bramki, a także rozumie grę kombinacyjną - wylicza Skorża.
Czyżby chce drugiego Beto?
Skrzat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skrzat
Znajdź inne posty napisane przez Skrzat